Video

Ja si e plasi në tokë futbollisti i Eintrachtit trajnerin e Frieburgut (pamjet)

Një episod i pazakontë ndodhi në ndeshjen e Bundesligës Frieburg-Eintracht Frankfurt 1-0. Në minutën e 6-të shtesë, futbollisti i Eintrachtit, David Abraham, në përpjekje për të shfrytëzuar sekondat e fundit të ndeshjes për një tjetër sulm, goditi me shpatull duke e plasur në tokë trajnerin e Frieburfut, Streich. Reagimi i pankinës së skuadrës vendase që i menjëhershëm aq sa nisi një sherr masiv në fushë.

Pas këtij episodi arbitri i ndeshjes ndëshkoi me karton të kuq argjentinasin dhe një futbollist të stolit vendës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency