Merkato

Jack Wilshere riniset nga Bournemouth!

Jack Wilshere më në fund ka zgjedhur ekipin për të vijuar karrierën. Mesfushori anglez zgjodhi të rikthehej te Bournemouth në Championship me një kontratë deri në fund të sezonit aktual me synimin për të rikthyer shkëlqimin e humbur. 29-vjeçari ishte një lojtar i lirë që prej shtatorit të kaluar teksa mbylli kontratën me West Ham dhe ishte pa skuadër por gjithmonë është stërvitur për të mos humbur formën optimale. Wilshere ka luajtur në 2016-të te Bournemouth ku u huazua nga Arsenali dhe ndihmoi ekipin me 29 ndeshje për ta mbyllur sezonin në vendin e nëntë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency