Kategoria Superiore

James: Kemi mentalitet fituesi, në Shqipëri askush nuk është si unë

Edhe atëherë kur dukej se Skënderbeu do të pësonte humbjen e tretë në këtë sezon, nigeriani James Adeniyi shpëtoi korçarët nga disfata duke barazuar rezultatin ndaj Teutës në minutat e fundit dhe duke i dhënë një pikë me shumë vlera skuadrës së Ilir Dajës. Pavarsisht se është shkëptur shumë nga ndjekësit në klasifikim James mendon se mentaliteti fitues që ka Skënderbeu nuk e lejon të bëjë hapa falsë.

“Kjo ndodh sepse ne kemi mentalitet fituesi dhe kërkojmë maksimumin nga çdo lloj rivali duke dituar edhe nevojën që ata kanë për pikë”.

Në mikrofonin e Supersport në emisionin Gol pas Goli, James shpjegoi edhe mënyrën e realizimit të golit ndaj Teutës, ndërsa foli me superlativa për Sowe por edhe nuk i kurseu lëvdatat as për veten.

“Nuk ka rëndësi gjatësia, por thjesht pozicionimi se ku vendosesh. Thjesht isha në vendin e duhur. Më pëlqen se si luan Sowe. Nuk mendoj se ka një lojtar tjetër që luan si unë në Shqipëri”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency