Merkato

James Rodriguez braktis futbollin e madh, transferohet në Katar!

Karriera e James Rodriguez merr një kthesë të konsiderueshme. Në moshën 30-vjeçare, futbollisti kolumbian ka vendosur të lërë Europën për t’u transferuar në Lindjen e Mesme. Everton ka arritur akordin me skuadrën katariote të Al-Rayyan një transferim që pritet të zyrtarizohet në orët e ardhshme. James Rodriguez ka edhe një vit kontratë me Everton me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon, por ish-lojtari i Real Madrid nuk bën pjesë në planet e trajnerit të Everton Rafael Benitez dhe për këtë arsye ka zgjedhur ta vazhdojë karrierën në Katar te Al-Rayyan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency