Bundesliga

James Rodriguez dëshiron rikthimin te Reali i Madridit

Muaji i mjaltit mes James Rodriguez dhe Bayern Munich mesa duket po shkon drejt fundit. Pas largimit të Carlo Ancelottit, mesfushori kolumbian nuk ndihet dhe aq komod në Mynih dhe po mendon seriozisht largimin nga Bavaria që në janar. James i cili është transferuar te Bayerni në formë huazimi me detyrim blerjeje nga ana e kampionëve të Gjermanisë pas dy vitesh nuk dëshiron të qëndrojë gjatë në Alianz Arena dhe ka shumë mundësi që golashënuesi më i mirë i Botërorit Brazil 2014 të rikthehet te “Los Blancos”, që në merkaton e dimrit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency