Bundesliga

James Rodriguez: Jam i lumtur te Bayerni, dua të qëndroj gjatë

E ardhmja e James Rodriguez mbetet ende e paqartë duke qenë se Bayern Munich duhet t’i paguajë Real Madrid rreth 42 milionë euro për blerjen përfundimtare të kartonit të tij. Edhe javët e kaluara kanë qarkulluar zëra për një largim të mundshëm të tij, por është sulmuesi kolumbian ai që sqaron këto zëra. James tha se ndihet shumë mirë te klubi bavarez pasi luan rregullisht dhe kjo gjë mund t’i mundësojë edhe grumbullimin në Kombëtare.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency