Bundesliga

James Rodriguez objektivi i madh i Juventusit në merkato

Aventura e James Rodriguez te Bayern Munich mund të zgjasë vetëm një sezon. Kolumbiani, i ardhur në sesionin e merkatos verore nga Reali i Madridit, nuk ka marrëdhënie të mira me bavarezët, duke luajtur vetëm 237 minuta që nga fillimi i sezonit. Nga ana tjetër dhe ardhja e Heynckes në stol, në vend të Ancelottit, nuk ia ka lehtësuar shumë punët lojtarit. Nga kjo situatë kërkon të përfitojë Juventus, që prej kohësh pëlqen James Rodriguez, që do të tentojë t’a marrë në fund të këtij sezoni.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency