Gossip

James si Ronaldo, djali i erdhi në jetë nga nëna zëvendësuese?

James Roddriguez është bërë baba për herë të dytë, ndërsa nga martesa me Daniela Ospinan, motrën e portierit David Ospina, ka një vajzë që quhet Saloma.

Mediet e huaja hedhin dyshime se djali i futbollistit të Real Madridit ka lindur nga një nënë zëvendësuese (surrogata), sikurse ka vepruar edhe Cristiano Ronaldo. Futbollisti kolumbian shpërndau në rrjetet sociale një foto ku shfaqet këmba e djalit të sapolindur Samuel. James është i fejuar me modelen Shannon de Lima, por në foto e fundit të postuara nga bukuroshja venezueliane nuk ka shenja të shtatzanisë.

Rodriguez është përpjekur të jetë shumë i rezervuar rreth lindjes së djalit, ndaj dhe me të drejtë janë hedhur dyshimet se ka ardhur në jetë nga një nënë zëvendësuese.

  

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency