Gossip

Jamie Anderson, e zonja dhe e bukur (Foto)

Ishte një nga atletet prej të cilave pritej shumë dhe Jamie Anderson nuk zhgënjeu. Sportistja amerikane mori sërish medalje ari në slopestyle, në Snoë Board, ashtu siç bëri 4 vite më parë në Socchi, Rusi.

Por, përveçse është një sportiste shumë e zonja, Jamie ka tërhequr vëmendjen edhe me fizikun e saj. Të shuymtë janë fansat që e adhurojnë dhe ndjekin në Instagram, për fotot seksi që poston.

To Top