Premier League

Jamie Vardy, “Këpuca e Artë” e hidhur në Angli

Jamie Vardy shpallet golashënuesi më I mirë I premier League-s për sezonin 2019-2020. Sulmuesi 33-vjeçar i Leicester City-t e mbylli kampionatin anglez me 23 gola, një më shumë se Pierre-Emerick Aubameyang dhe Ings i Southamptonit. Për veteranin e “Dhelprave” ky çmim individual nuk vjen në mënyrën e duhur, pasi pikërisht në javën e fundit Leicesteri humbi mundësinë për të marrë pjesë në Champions League sezonin ardhshëm. Vardy nuk mundi ta gjente rrjetën në përballjen m Manchester United (0-2).

Në këtë javë të fundit Aubameyang realizoi dy gola në fitoren e Arsenalit përballë Watfordit (3-2), ndërsa Ings shënoi golin e tretë në suksesin 3-1 të Southamptonit ndaj Sheffield Utd, por pa mundur qoftë të barazonin Vardy-n.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency