Premier League

Janë të tepërt te Manchester United, 7 lojtarë përgatisin largimin!

Është e gjatë lista e lojtarëve të Manchester United që kanë gjetur pak hapësira në këtë fillim sezoni dhe me shumë gjasa do të largohen nga Los Blancos në merkaton e janarit. Sipas The Sun drejtuesve të Manchester United u duhet të vendosin se çfarë do të bëjnë me lojtarë si Donny Van De Beek, Jesse Lindgard, Phil Jones, Eric Bailly, Anthony Martial, Diogo Dalot dhe Alex Telles. 4 prej këtyre futbollistëve të cilët janë edhe më të rinj në moshë mund të largohen në formë huazimi ndërkohë që emra si Martial, Jones dhe Telles do të shiten në mënyrë përfundimtare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency