Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Januzaj: Te Sociedad për të treguar vlerat

Dua të tregoj se jam një lojtar që vlej. Ky është thelbi i intervistës së Adnan Januzajt nga Spanja ku ka nënshkruaar me Real Sociedad pas ekseriencës së dështuar te borussia dortmund. Sulmuesi me pasaportë belge fajësoi ish trajnerin Van Gaal për mundësitë e pakta që i dha te Manchester United dhe shtoi me ironi se golin e parë me fanellën e Sociedad do t’ia dedikojë pikërisht holandezit.

Lajme të tjera

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Euro 2024

Kosova është pa trajner pas shkarkimit të sllovenit Primoz Gliha pas përfundimit të eliminatoreve të Euro 2024. Aty ku përveç dy barazimeve ndaj Zvicrës,...

Champions League

Milani u mposht në “San Siro” me rezultatin 1-3 nga Borussia Dortmund, duke minimizuar mundësitë për të vijuar aventurën në Ligën e Kampionëve edhe...