Merkato

Jashtë planeve të Zidane, e ardhmja e Marcelos drejt Monacos!

Marcelo është plotësisht jashtë planeve të Zidane te Real Madrid me brazilianin që tashmë ka përfunduar si rezervë. 32-vjeçari ka kontratë deri në vitin 2022 me “Los Blancos” dhe vështirë të mendohet që do të qëndrojë edhe një sezon tjetër në një situate të tillë ndërsa nga ana tjetër ka ekipe që e mirëpresin një lojtar të tillë. Monaco ka nisur bisedimet me agjentin e Marcelos duke i ofruar një kontratë 3-vjeçare me pagë 6 milionë euro neto e gjithashtu trajneri Kovaç po përpiqet ta bindë që të zgjedhë Principatën për sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency