Kategoria Superiore

Java 13 vjen me takime spektakolare, Daja rikthehet në Korçë

Mbyllja e javës së 12 të kampionatit shqiptar, bëri që të rikthehej sërish në krye Partizani, që shkoi në kuotën e 28 pikëve, dy më tepër se Skënderbeu, që u “dorëzua” sot ndaj Laçit.

Java e 13 do të sjellë një sërë përballjesh mjaft interesante, që mund të ndryshojnë sërish kompozimin e tabelës së renditjes, pasi Partizani do të presë Laçin, ndërsa në Korçë do të rikthehet Ilir Daja me Flamurtarin e tij.

Edhe Kuëksi do të ketë një sfidë aspak të lehtë ndaj Teutës, takim ku 3-pikëshi është një detyrim, për të mos humbur kontaktet me kreun dhe për të mos dalë kaq herët nga gara për titullin kampion.

Ja ndeshjet, datat dhe oraret, për javën e 13-të Kategorisë Superiore:
E Diel
Luftëtari-Tirana 14:00
Kastrioti-Kamza 14:00
Skënderbeu-Flamurtari 17:00
Partizani-Laçi 17:00

E Hënë
Kukësi-Teuta 14:00

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency