Bundesliga

Java e 15-të, mbyllet me sukseset e Shtuttgart dhe Bielefeld!

Java e 15-të e Bundesligas u mbyll me sukseset e Shtuttgart dhe Arminia Bielefeld. Skuadra shvabe shkëlqeu në transfertën bavareze ndaj Augsburg duke fituar me rezultatin 1-4 dhe duke parakaluar pikërisht këta të fundit në renditje. Golat Gonzales, Wamangituka, Gonzalo Castros dhe Didavit i dhanë fitoren skuadrës së amerikanit Matarazzo. Për Augsburg që e mbylli ndeshjen me 10 lojtarë realizoi Richter në fillimin e pjesës së dytë. Mori një fitore jetike në garën për mbijetesë Arminia Bielefeld që mposhti 1-0  në ndeshjen përmbyllëse të javës, me një gol të Yabo në minutën e 64-t.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency