Kategoria Superiore

Java e 17-të luhet në 2 ditë, supersfida Partizani-Vllaznia të dielën me drita!

Java e 16-të e Kategorisë Superiore i lë vend shpejt raundit të 17-të, i cili do të luhet i gjithi këtë fundjavë në 2 ditë të ndryshme, të shtunën dhe të dielën. 2 ndeshje do të luhen ditën e shtunë në orën 13:45, pikërisht sfida mes Kastriotit dhe Bylisit në Kamëz dhe takimi mes Skënderbeut dhe Kukësit në Korçë. E diela do të nisë me sfidën e Fierit mes Apolonisë dhe Tiranës, një takim delikat për të dyja skuadrat, por edhe me supersfidën që do të zhvillohet në Kurbin mes Laçit dhe Teutës. Të dielën në orën 16:45 do të luhet edhe supersfida e javës së 17-të me Partizanin që do të presë Vllazninë në një ndeshje që mund të ndikojë shumë në garën për titull.

Kategoria Superiore – Java 17
E shtunë, më 30 janar 2021

Ora 13:45 | Kastrioti-Bylis
Ora 13:45 | Skënderbeu-Kukësi

E diel, më 31 janar 2021
Ora 13:45 | Apolonia-Tirana
Ora 13:45 | Laçi-Teuta
Ora 16:45 | Partizani -Vllaznia

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency