IPKO Superliga

Java e 25-të mbyllet me sfidat Ballkani-Trepça ’89 dhe Feronikeli-Llapi!

Java e 25-të e IPKO Superligës së Kosovës vijon këtë të dielë në ekranin e Supersport, me dy sfidat e fundit të këtij raundi. Spikat mbi të gjitha takimi mes Ballkanit dhe Trepça ’89 një sfidë të cilën skuadra e Ismet Munishit do të kërkojë ta fitojë me çdo kusht, sepse aktualisht ka zbritur në vendin e 4-t të renditjes. 4 barazimet radhazi mes kampionatit dhe Digitalb Kupës kanë prishur disi qetësinë te skuadra nga Suhareka, megjithatë kualifikimi në finalen e Digitalb Kupës falë golit në fushë kundërshtare, ka rikthyer entuziazmin dhe ndaj skuadrës mitrovicase Ballkani do të bëjë çmos për të marrë tre pikët dhe për ta shkurtuar sërish në -3 disavantazhin ndaj Dritës kryesuese. Në orën 17:00 në Supersport do të keni mundësi të ndiqni edhe sfidën mes Feronikelit dhe Llapit. Për skuadrën nga Drenasi, me eliminimin nga Kupa, kampionati mbetet e vetmja mundësi për të kapur Europën, por mundësitë për t’u renditur në 3-shen e parë janë të pakta duke parë ecurinë e Dritës, Prishtinës apo edhe Ballkanit e Gjilanit. Gjithsesi mes Feronikelit dhe Llapit parashikohet një duel interesant mes dy skuadrave që skanë asgjë për të humbur dhe që do t’u bënin punë vetëm 3 pikët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency