Kategoria Superiore

Java e 31-të luhet në fundjavë, caktohen oraret e ndeshjeve

Menjëherë sapo është mbyllur supersfida e kampionatit mes Partizanit dhe Skënderbeut, është përcaktuar kalendari për javën e 31-të. Kështu ndeshjet e kësaj jave do të luhen në dy ditë të ndryshme, dy prej të cilave të shtunën dhe 3 të tjerat të dielën.

Gjithçka do të startojë me sfidat për Europën, ku Lushnja-Partizani dhe Luftëtari-Flamurtari, do të startojnë të shtunën në orën 16:00 dhe do të transmetohen në Supersport 3 dhe 4.

Të dielën në orën 16:00 do të luhen dy sfidat e mbijetesës, ajo mes Vllaznisë e Laçit dhe Teuta-Kamza, ndërsa java do të mbyllet në orën 19:00 me kryendeshjen Skënderbeu-Kukësi, ku skuadra korçarë mund të fitojë titullin kampion në rast fitoreje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency