Kategoria Superiore

Java e 32-të luhet në dy ditë, Skënderbeu-Partizani dhe Teuta-Bylis në mbrëmje!

Në Kategorinë Superiore nuk ka kohë për të bërë llogari dhe për t’iu gëzuar fitoreve pasi java e 31-të pritet t’i lërë vendin shumë shpejt raundit të 32-të. Java e ardhshme e elitës së futbollit shqiptar do të luhet në dy ditë. Ky raund do të nisë të premten me sfidën e Elbasan Arenas mes Kukësit dhe Vllaznisë, një ndeshje në të cilën shkodranët do të kërkojnë maksimumin. Të shtunën do të luhen 4 sfidat e tjera ku spikasin padiskutim duelet Skënderbeu-Partizani dhe Teuta-Bylis, pasi luhet për titullin dhe mbijetesën, megjithatë edhe Apolonia-Laçi dhe Tirana-Kastrioti kanë rëndësinë e tyre.

 

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 32
E premte, më 7 maj 2021
Ora 18:00 | Kukësi-Vllaznia

E shtunë, më 8 maj 2021
Ora 16:00 | Tirana-Kastrioti
Ora 16:00 | Apolonia-Laçi
Ora 19:00 | Skënderbeu-Partizani
Ora 19:00 | Teuta-Bylisi

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency