La Liga

Java e 34-t nis me sfidën Atl.Madrid-Mallorca, Los Colchoneros për të blinduar vendin e 3-të!

Me 14 pikë të grumbulluara në 6 ndeshje që pas rikthimit të futbollit pas pandemisë COVID-19, Atletico Madrid tashmë është në shinat e duhura për të siguruar një vend në grupet e Champions League sezonin e ardhshëm. Në La Liga java e 33-të i ka lënë vendit javës së 34-t me ndeshjet më të rëndësishme që transmetohen çdo ditë në ekranin e Supersport. Kjo 4 premte rezervon pikërisht sfidën e parë të raundit të 34-t, Atletico Madrid-Mallorca. Los Cholconeros pas barazimit ndaj Barcelonës do të kërkojnë tê rikthehen te suksesi për të blinduar vendin e 3-të në një sfidë ndaj një skuadre në vështirësi që lufton për mbijetesë që u rikthye te fitorja pas një kohe të gjatë të martën ndaj Celta Vigos. Ky takim do të nisë në orën 22:00 dhe do të transmetohet live në Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency