Kategoria Superiore

Java e 35-të e gjitha të premten, Partizani pa Jasir Asanin ndaj Vllaznisë!

Java e 34-t e Kategorisë Superiore e ka ndezur më shumë garën për titull dhe menjëherë i ka lënë vendin raundit të 35-të që vjen me dy duele spektakolare Partizani-Vllaznia dhe Laçi-Teuta, ky raund do të luhet i gjithi në orën 17:00, ditën e premte. Partizani në ndeshjen që mund të vendosë edhe fatet e titullit ndaj Vllaznisë do të ketë një mungesë shumë të rëndësishme siç është ajo e anësorit të sulmit Jasir Asani i cili ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Megjithatë edhe trajneri Brdaric nuk do të ketë në dispozicion një element shumë të rëndësishëm pikërisht mbrojtësin nga Maqedonia e Veriut Isaevski që gjithashtu ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë. Sikur të mos mjaftonte dëmtimi i Harmon edhe Laçi ndaj Teutës nuk do të ketë të gatshëm as sulmuesin tjetër Fatmir Prengaj i cili është i skualifikuar me Shpëtim Duron që do të ketë shumë probleme në sulm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency