Kategoria Superiore

Java e 4-t, luhet e gjitha të mërkurën, 2 ndeshje me drita!

Në Kategorinë Superiore nuk ka kohë për të marrë frymë. Bojkoti që zgjati thuajse 2 muaj e ka ngjeshur shumë kalendarin që do të vijojë këtë të mërkurë me ndeshjet e javës së 4-t, e cila do të luhet e gjitha në një ditë në 2 fasha oraresh, 13:45 dhe 16:45. 2 takimet më të rëndësishme të javës Kukësi-Laçi dhe Teuta m-Vllaznia do të luhen me drita.

 

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 4
E mërkurë, më 25 nëntor 2020

Ora 13:45 | Tirana-Bylis
Ora 13:45 | Apolonia-Partizani
Ora 13:45 | Skënderbeu-Kastrioti
Ora 16:45 | Kukësi-Laçi
Ora 16:45 | Teuta-Vllaznia

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency