Kategoria Superiore

Java e 5-të e gjitha të dielën, Vllaznia-Kukësi dhe Partizani-Skënderbeu me drita!

Java e 5-të e Kategorisë Superiore do të luhet e gjitha të dielën në dy fasha oraresh, siç ka ndodhur edhe me 4 javët e para të këtij kampionati. Në orën 13:45 do të luhen 3 ndeshje ku spikat mbi të gjitha takimi mes Kastriotit dhe Tiranës që do të luhet në Kamëz. Krutanët janë një surprizë e bukur në këtë sezon teksa pozicionohen në vendin e 2-të me 8 pikë grumbulluara dhe asnjë humbje në 4 javë. Kastrioti do të kërkojë të ruajë pathyeshmërinë edhe përballë Tiranës, me Nevil Deden që është ende në kërkim të fitores së parë në stolin e bardhebluve. Po në orën 13:45 do të luhet në Ballsh një tjetër sfidë interesante ajo mes Bylisit dhe Teutës, ndërkohë që Laçi pret në shtëpi në debutimin e trajnerit të ri Apoloninë. 2 ndeshjet më të rëndësishme të javës do të luhen me drita në orën 16:45. Në Shkodër Vllaznia kryesuese do të presë Kukësin që gjeti golin e parë dhe fitoren e parë në mesjavë ndaj Laçit, ndërkohë Partizani i Dajës do të synojë fitoren e radhës si skuadër pritëse përballë Skënderbeut.

KATEGORIA SUPERIORE, JAVA 5
E diel, 29 nëntor 2020

13:45 | Bylisi – Teuta
13:45 | Kastrioti – Tirana
13:45 | Laçi – Apolonia
16:45 | Vllaznia – Kukësi
16:45 | Partizani – Skënderbeu

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency