Kategoria Superiore

Java e 5-të e Superiores e gjitha pa drita, ja kur luhet Kukësi-Tirana

Java e 4-t e Kategorisë Superiore e cila prodhoi shumë rezultate surprizë i lë vendit raundit të 5-të i cili vjen me përballje shumë të forta. Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar kalendarin e javës së ardhshme e cila do të luhet gjithashtu në dy ditë dhe e gjitha nën dritën e diellit. Problemet që kanë disa stadiume me impiantet e ndriçimit ndërsa disa të tjera nuk kanë fare impiante ndriçimi kanë detyruar FSHF-në të marrë një zgjedhje të tillë. Kukësi-Tirana supersfida e kësaj jave do të luhet të shtunën në orën 16:00 sëbashku me dy takime të tjera të cilat janë ato mes Skënderbeut dhe Teutës si dhe Partizani-Bylis që do të luhet në kryeqytet. E diela ndërkohë do të sjellë dy ndeshje interesante mes 4 skuadrave që pozicionohen në 4 vendet e fundit të tabelës së renditjes pasi Vllaznia pret në Shkodër Luftëtarin ndërsa Flamurtari do ta ketë shumë të vështirë të marrë pikët e para të këtij sezoni pikërisht në ndeshjen ndaj Laçit. Të 5-ta  takimet e javës së 5-të do të luhen në orën 16:00.

E shtunë 16:00

Kukësi-Tirana
Partizani-Bylis
Skënderbeu-Teuta

E dielë 16:00
Vllaznia-Luftëtari
Flamurtari-Laçi

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency