Serie A

Javë vendimtare për të ardhmen e Insignes, Mino Raiola “zbret në fushë”

Java e ardhshme pritet të jetë vendimtare për të ardhmen e Lorenzo Insignes në skuadrën e Napolit, pasi menaxheri i sulmuesit, Mino Raiola pritet të takohet me presidentin Aurelio De Laurentiiis.

Situata e Insignes në klubin napolitan nuk është aspak e mirë, pasi përveç formës në rënie, së fundi sulmuesi ka provuar edhe vërshëllimat në momentin e zëvendësimit në ndeshjen ndaj Arsenalit, ndërsa më pas u la në stol nga Ancelotti ndaj Atalantës.

Megjithatë klauzola për prishjen e kontratës së tij me Napolin është 100 milionë euro dhe kjo shifër ka trembur shumë klube, ndaj Raiola pritet t’i kërkojë De Laurentiisit uljen e pretendimeve, për të bërë të mundur largimin.

Megjithatë, në rast se napolitanët do të synojnë të mbajnë sërish kapitenin në skuadër, atëherë do të duhet të negociojnë përmirësimin e termave financiarë të tij dhe konsolidimin e pozitave në ekip.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency