Bundesliga

Javi Martinez gati ta mbyllë me Bayernin pas 8 sezonesh

Javi Martinez do të largohet në fund të sezonit nga Bayerni i Mynihut, skuadër ku luan që nga viti 2012. Mesfushori spanjoll ka kontratë me kampionët e Bundesligës deri në vitin 2021, por klubi bavarez nuk ka ndërmend t’ia rinovojë. Për këtë arsye, në fund të sezonit palët mund të ndahen me konsensus, me 31-vjeçarin që mund të kërkojë një destinacion tjetër, ku do të ketë më shumë mundësi për të luajtur.

Martinez gjatë 8 sezoneve e gjysmë me Bayernin është aktivizuar në 141 ndeshjen në kampionat dhe ka shënuar 9 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency