Formula 1

Jean Todt: E kam takuar Schumacherin javën e kaluar, shumë shpejt do ta shihni të gjithë

Vijnë të tjera lajme pozitive mbi shëndetin e pilotit gjerman të Formulës 1 Michael Schumacher, teksa së fundi ka qenë ish drejtuesi i skuadrës së Ferrarit, aktualisht drejtues i Federatës Ndërkombëtare të Automobilizmit, Jean Todt, që ka folur për këtë çështje.

Në një deklaratë të dhënë së fundi, Todt ka treguar se ka pasur mundësi të shohë Schumacherin javën e kaluar dhe se bëri parashikimin optimist se shumë shpejt e gjithë bota do të mund të shohin 7 herë kampionin e botës në Formula 1.

“E pashë Michael javën e kaluar dhe besoj se shumë shpejt do ta shohë e gjithë bota. Është duke luftuar dhe shpresoj që shumë shpejt të kenë mundësi të gjithë ta shohin. Familja e tij dhe ai po përpiqen për këtë”, u shpreh Jean Todt.

Piloti gjerman u aksidentua në alpet franceze në dhjetor të 2013-ës dhe që atëherë ka kaluar vështirësi të mëdha shëndetësore, por familja është munduar të ruajë gjithçka në sekret të plotë, duke mos dhënë detaje mbi ecurinë e rehabilitimit të tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency