Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Jeison Murillo drejt Valencias

Rikthimi i Jeison Murillo në Spanjë sa vjen e bëhet më konkret. Mbrojtësi është shumë pranë transferimit te skuadra e Valencias. Drejtuesit e klubit nga Mestalla janë shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Interin, për kalimin e futbollistit nën urdhërat e trajnerit Marcelino Garcia Toral, i cili e dëshiron me çdo kusht 25-vjeçarin për sezonin e ri. Në rast se palët arrijnë gjuhën e përbashkët, kolumbiani do të përfitojë një pagë prej 2 milionë Eurosh në sezon plus bonuse.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...