Bundesliga

Jerome Boateng largohet nga Bayerni pas një dekade!

Jerome Boateng nuk do të jetë më pjesë e Bayern Munich në fund të këtij sezoni. Në verë mbrojtësi gjerman do të jetë i lirë për të kërkuar një destinacion të ri. Bayern Munich nuk ka asnjë qëllim për t’i ofruar rinovimin e kontratës mbrojtësit 32-vjeçar të cilit i skadon kontrata aktuale në qershor. Jerome Boateng është pjesë e Bayern Munich që nga viti 2011 dhe pas një dekade do të largohet nga kampionët e Gjermanisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency