Gossip

Jese Rodriguez divorcohet nga modelja Aurah Ruiz

Tashmë është bërë e udhës që çdo lajm i rëndësishëm për personazhet e njohura të sportit të jepet nëpërmjet rrjeteve sociale. Kështu ka ndodhur edhe me zyrtarizimin e divorcit të sulmuesit të Stoke City-t (ish-lojtar i PSG dhe Realit), Jese Rodriguez, me modelen Aurah Ruiz, me të cilën ishte lidhur që kur luante me Realin e Madridit.

Çifit kaloi një periudhë të vështirë, pasi djali i tyre Nyan, lindi para kohe dhe pati probleme të shumta shëndetësore.
Në momentin kur gjithçka dukej e kaluar, vjen postimi në Twitter i futbollistit:
“Për fat të keq lidhja ime me Aurah ka marrë fund. Kemi kaluar momente të vështira për djalin tonë Nyan, i cili po përmirësohet dhe shpresoj që do ta lërë shumë shpejt spitalin. Kërkoj respekt dhe mirëkuptim nga të gjithë. Shpresoj që unë, Aurah dhe fëmijët e mi të jetojmë një jetë të lumtur dhe të qetë.”

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i modeles po në rrjetet sociale, ku i kërkon ish-partnerit të saj të mos kërkojë respekt nga të tjerët kur ai vetë nuk i ka kryer detyrat bashkëshortore, duke hequr dorë në momentin më të vështirë për familjen e tij. Aurah theksoi se Jese ka menduar më shumë për futbollin dhe jo për djalin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency