Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

 Jesus Navas është i Sevillias.

Jesus Navas tek Sevillia mungon vetëm zyrtarizimi. Transferimi i mesfushorit me tipare sulmuese në radhët e andaluzianëve është vetëm cështje orësh. Mes klubit spanjoll dhe Manchester City është arritur akordi. Jesus Navas pas katër sezonesh tek Citizens rikthehet sërish tek Sevillia.

Lajme të tjera

Euro 2024

Dështimi i radhës i kombëtares angleze ka trishtuar jo pak tifozët e zjarrtë ishullorë. Mes tyre edhe Gary Lineker, ish-sulmuesin historik të “Tre Luanëve”,...

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Futboll

Sajti i specializuar “Transfermarkt” ka publikuar një renditje të klubeve europiane, mbi bazën e numrit të tifozëve që ka gjithsecila, teksa shifrat i janë...