Futboll

Jesus Navas firmos një kontratë 4-vjecare me Sevillian

Jesus Navas zyrtarisht  është një futbollist i Sevillias. Mesfushori me tipare sulmuese ka firmosur një kontratë 4-vjecare me klubin spanjoll. Në fjalën e tij përpara mediave, Navas u shpreh i lumtur për rikthimin e tij tek Sevillia dhe i premtoi tifozëve, përkushtim maksimal në arritjen e objektivave sezonal që ka skuadra.

To Top