Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Jesus Navas firmos një kontratë 4-vjecare me Sevillian

Jesus Navas zyrtarisht  është një futbollist i Sevillias. Mesfushori me tipare sulmuese ka firmosur një kontratë 4-vjecare me klubin spanjoll. Në fjalën e tij përpara mediave, Navas u shpreh i lumtur për rikthimin e tij tek Sevillia dhe i premtoi tifozëve, përkushtim maksimal në arritjen e objektivave sezonal që ka skuadra.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....