Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Jo vetëm afrime, mesfushori 20-vjeçar njofton largimin nga Dinamo

Devid Fejzulla ka njoftuar largimin nga Dinamo.

Mesfushori 20-vjeçar ishte pjesë e kryeqytetasve nga sezoni 2021-2022, ndërsa edicionin e kaluar, në Kategorinë e Parë gjeti pak hapësira.

Lexo edhe: 

Lojtari gjithashtu provoi një eksperiencë të shkurtër te Teuta në formë huazimi, ndërkohë në sezonin e parë në Superiore me Dinamon, Fejzulla realizoi edhe një gol.


Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...