Futboll

Jo vetëm Euro 2020, UEFA shtyn edhe 3 kompeticione të tjera!

Në mbledhjen e jashtèzakonshme tè UEFA-s qè u mbajt kètè tè martë me njè video-konferencè nuk u shty vetèm Euro 2020 pèr nè verèn e vitit 2021 por edhe tre kompeticione tè tjera tè organizuara nga UEFA. Qeveria e Futbollit Europian ka vendosur edhe pèr shtyrjen e fazès finale tè Nations League nè program nga data 2 deri nè 6 qershor 2021, kjo pèr faktin se ne atè periudhè ekipet pèrfaèsuese do tè pèrgatiten pèr fillimin e Europianit. Ndèrkohè UEFA ka shtyrè edhe kampionatin europian tè 21-vjeçarëve dhe kampionatin europian tè femrave për njè periudhè tjetèr qè nuk èshtè bèrè ende e ditur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency