Merkato

Jo vetëm Flamengo, Balotellin e do edhe Fiorentina

Pas Flamengos edhe Fiorentina mendon seriozisht për Mario Balotellin. Brazilianët duket se ishin skuadra më shumë e interesuar për të marrë shërbimet e ish-sulmuesit të Interit, Milanit apo Manchester City-t, por së fundmi edhe drejtuesit e klubit vjollcë po mendojnë seriozisht t’i bëjnë një ofertë 29-vjecarit. Balotelli luajti 6 muajt e sezonit të fundit me Marseille, pas transferimit nga Nice, ndërkohë që aktualisht është pa skuadër pasi i mbaroi kontrata që kishte me francezët. Për sulmuesin kanë bërë sondazhe edhe klube të tjera, por Flamengo dhe së fundmi Fiorentina kanë shprehur interes konkret për të.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency