Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Jo vetëm Juventus, Chelsea është gati të investojë 60 milionë euro për mesfushorin e Atalanta-s

Teun Koopmeiners nuk po ndiqet vetëm nga Juventus.

Sipas raportimeve të medieve italiane, edhe Chelsea është në gjurmët e mesfushorit holandez dhe është gati t’i prezantojë klubit nga Bergamo një ofertë shumë të lartë, me vlerë që shkon deri në 60 milionë euro.

Lexo edhe: 

Koopmeiners ka veshur fanellën e Atalanta-s që në verën e vitit 2021, me bergamaskët që e blenë atë nga AZ Alkmaar për 14 milionë euro.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...