Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Jo vetëm për Dzeko-n, “sirena” turke edhe për një tjetër yll të Inter-it

Jo vetëm Edin Dzeko, sirenat turke po “dëgjohen” edhe për Joaquin Correan.

Sipas raportimeve të medieve italiane, Fenerbahce po tenton të bëjë blerje në Itali, ndërkohë që pritet të shpallë Vincenzo Montella-n si trajnerin e ri.

Lexo edhe:

Pas ofertës së bërë ndaj Edin Dzeko-s, me boshnjakun që ka vendosur të largohet nga Inter, Fenerbahce ka nisur kontaktet edhe me Correan.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...