Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Jo vetëm për sulmin, PSG mendon seriozisht për mesfushorin e Barcelona-s

Me Kylian Mbappe drejt largimit nga Parisi, drejtuesit e PSG kanë nisur nga puna për sezonin e ri dhe kryefjala mbetet sulmi, në një repart ku qarkullojnë disa emra.

Megjithatë, mediet franceze kanë raportuar se në Paris nuk po mendojnë vetëm për sulmin, pasi në fokus është edhe mesfusha.

Lexo edhe: 

Objektivi kryesor është talenti i Barcelona-s, Gavi.

Kampionët e Francës kanë nisur nga puna dhe po bëjnë gati edhe një ofertë konkrete dhe në vijim, priten edhe lajme të reja rreth këtij operacioni.

19-vjeçari momentalisht është jashtë skuadrës për shkak të një dëmtimi, ndërsa në këtë sezon ka luajtur 15 ndeshje dhe ka shënuar dy gola, teksa kartoni i tij vlerësohet rreth 100 milionë euro.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...