Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Jo vetëm Pochettino-n, Chelsea mendon edhe për shokun e argjentinasit

Jo vetëm Mauricio Pochettino, Chelsea gjithashtu dëshiron edhe Paul Mitchell në klub, por në rolin e drejtorit sportive.

Mitchell është një mik i madh i Pochettinos dhe ish-bashkëpunëtor i trajnerit në kohën kur ishte te Southampton dhe Tottenham.

Lexo edhe: 

Sipas raportimeve të medieve britanike, “blutë” e Londrës do të bëjnë një revolucion të madh në klub dhe do të dëshironin që edhe Mitchell të bashkohej me ta.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...