Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Joao Felix: Fokusi im është te Botërori, nuk është koha të flasë për Atletico Madrid

Joao Felix nuk dëshiron të flasë për merkaton dhe njëkohësisht për të ardhmen.

Në konferencën e dhënë për mediet në prag të sfidës çerekfinale të Portugalisë në Kupën e Botës, Katar 2022, ndaj Marokut, sulmuesi theksoi se për Atletico Madrid dhe të ardhmen do të flasë pas Botërorit.

“Jam 100% i fokusuar në Kupën e Botës. Dua të kem një Botëror të mrekullueshëm. Ne po mendojmë të bëjmë një turne të madh. Do të flas për Atletico-n kur të përfundojë Kupa e Botës”-tha portugezi.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...