Merkato

Joao Mario mes Monacos dhe Kinës, Karamoah pranë Parmës

Joao Mario mes Kinës dhe Monacos. Sipas Gazzetta dello Sport, për mesfushorin portugez ka ardhur një ofertë serioze nga klubi nga Principata, që është gati të shpenzojë 15 milionë euro, por jo në dorë. Monaco kërkon ta huazojë lojtarin dhe të jetë e detyruar ta blejë në fund të sezonit me një çmim që do të vendosej në bazë të paraqitjeve të tij. Për Joao Marion po studiohen me shumë seriozitet edhe ofertat që vijnë nga Kina.

Një tjetër lojtar pranë largimit është Karamoah, i cili kërkohet nga Parma. Sa i përket, mbetet të hapura pistat që e çojnë në kampionatin francez, por për momentin në zyrat e Interit nuk ka mbërritur asnjë ofertë konkrete.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency