Serie A

Joao Mario: Po, mund të largohem nga Interi nëse s’luaj!

I grumbulluar nga Portugalia për përplasjen e 10 nëntorit me Arabinë Sauditë në miqësore, Joao Mario lëshon një deklaratë “bombë” për tifozët e Interit, duke dhënë sinjale lamtumire.

“Do të vendos për më të mirën e karrierës sime. Nuk kam shumë për të thënë. Dua të luaj më shumë, kjo është gjithcka. Gjithsesi, mendoj se gjërat mund të përmirësohen, ndaj duhet të jem i përqendruar, që të luaj sa më shumë. Tani jam i grumbulluar me Portugalinë dhe duhet të bëj më të mirën që ta meritoj pjesëmarrjen në “Rusi 2018”.

A është kjo një deklaratë një lloj paralajmërimi për drejtuesit “ziklatër” para merkatos së janarit?

“Deri na janar ka ende kohë. Të shohim se cfarë do të ndodhë. PSG? Zërat janë pjesë e ambientit tonë, por e përsëris, duhet të jem i përqendruar.  

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency