Serie A

Joao Mario: Po, mund të largohem nga Interi nëse s’luaj!

I grumbulluar nga Portugalia për përplasjen e 10 nëntorit me Arabinë Sauditë në miqësore, Joao Mario lëshon një deklaratë “bombë” për tifozët e Interit, duke dhënë sinjale lamtumire.

“Do të vendos për më të mirën e karrierës sime. Nuk kam shumë për të thënë. Dua të luaj më shumë, kjo është gjithcka. Gjithsesi, mendoj se gjërat mund të përmirësohen, ndaj duhet të jem i përqendruar, që të luaj sa më shumë. Tani jam i grumbulluar me Portugalinë dhe duhet të bëj më të mirën që ta meritoj pjesëmarrjen në “Rusi 2018”.

A është kjo një deklaratë një lloj paralajmërimi për drejtuesit “ziklatër” para merkatos së janarit?

“Deri na janar ka ende kohë. Të shohim se cfarë do të ndodhë. PSG? Zërat janë pjesë e ambientit tonë, por e përsëris, duhet të jem i përqendruar.  

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency