Basketboll

Jokic në superformë, Denver përmbys Clippers-at dhe barazon serinë!

Do të përcaktohet pas ndeshjes së 7-të, rivali i Los Angeles Lakers në finalen e Konferencës së Perëndimit në NBA. Denver Nuggets ja doli të barazonte në 3-3 serinë ndaj Los Angeles Clippers pasi fitoi në ndeshjen e 6-të me rezultatin 111-98. Një sukses fantastik me përmbysje ai i skuadrës nga Colorado me Deverin që në fund të pjesës së parë ishte në disavantazhin e 16 pikëve, por për meritë edhe të Nikola Jokic që ishte thjeshtë fantastik me 34 pikë 14 rebound dhe 7 asiste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency