Kategoria Superiore

Jonuz pas miqësores: I kënaqur me gjendjen fizike të lojtarëve

Vllaznia fitoi me rezultatin minimal 1-0 në miqësoren ndaj Pogradecit, ndërsa trajneri Mirsad Jonuz u shfaq mjaft i kënaqur me performancën fizike të futbollistëve të tij, ndërsa shtoi se pret lojë më të mirë në ditët në vijim.

“Dua të falënderoj skuadrën e Pogradecit, që u tregua e gatshme për këtë miqësore. Janë një ekip i mirë ,që meriton Superioren. Sa i përket ndeshjes, jam i kënaqur me gjendjen fizike të lojtarëve, ndërsa në aspektin e lojës, kemi ende gjëra për të përmirësuar”, deklaroi tekniku.

Shkodranët vazhdojnë përgatitjet në Ohër dhe në ditët në vijim do të zhvillojnë edhe dy miqësore të tjera ndaj Strugës dhe Bylisit, ndërsa tekniku nga Maqedonia e Veriut u shpreh se pret ende përforcime nga merkatoja.

“Po vazhdojmë të punojmë fort, pasi na pret një sezon i ngjeshur, ku do të ndjekim rrugën tonë si në kampionat, ashtu edhe në Kupë. Me punën që po bëjmë dhe përforcimet që kanë ardhur e do vijnë, besoj shumë që do rritemi ndjeshëm në fazën e dytë”, tha trajneri i shkodranëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency