Kupa e Shqiperise

Jonuzi: Starova di t’i përgatisë ndeshjet, keqardhje që nuk u kualifikuam

Fioart Jonuzi është shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes mes Laçit dhe Tiranës, ndërsa në përfundim të takimit, ai u ndal edhe për mikrofonin e Supersport, ku analizoi ecurinë e lojës ndaj bardhebluve.

Fituat 2-0 dhe i shkuat pranë përmbysjes…
Është rritur harmonia në ekip. E kemi përjetuar mirë, po të ecim me ketë ritëm do të ecim mirë.

Si po ecni me Starovën?
Trajneri di t’i përgatisë ndeshjet e vështira. Kujdeset për sulmin dhe mbrojtjen dhe mban ekipin të balancuar.

Sa të zhgënjyer ishit në dhomat e zhveshjes?
Na vjen keq, sepse të shkosh 2-0, të bësh raste, shtylla, normal që të vjen keq. Nuk na ndihmoi fati. Ia bëmë hyzmetin po s’kemi ca të bëjmë.

Ku e kishte përqendruar lojën Starova?
Sulmuesit duhet të kapnin topin e parë, ne mesfushorët topin e dytë. Me 3-0 nuk ke kohë të bësh qarkullim. Aty ishte pika jonë kryesorë që morëm topat e dytë.

Rasti i penalltisë së Domgjonit?
Unë shikoj që ka kontakt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency