Kategoria Superiore

Josa: Objektivi ynë, Kupa, në garë për vendin e dytë apo të tretë

Mirel Josa prej disa ditësh ka marrë drejtimin e Kukësit, ndërsa sot u prezantua nga klubi verilindor si trajneri i ri i skuadrës. Në fjalën e tij, kryeqytetasi e pranoi se objektivi i Kukësit mbetet Kupa dhe renditja në vendet e para.

“Do të mundohemi për Kupën e Shqipërisë, jemi në garë për vendin e dytë dhe tretë. Të përmirësojmë veten, dhe të shohim gabimet me ata që na dalin përpara. Duhet të jemi shumë të kujdesshëm në mbështetje sa më të plotë të skuadrës. Planet? S’dua t’i tregoj se do m’i kopjojnë. Bëj shaka. Planet do t’i shikojmë në varësi të situatës dhe gjendjes së lojtarëve. Nuk do të thotë se këta lojtarë që do të vijnë do t’i aktivizojmë direkt për të ndryshuar skuadrën. Nuk jemi në fazë përgatitore për të pritur përmirësimin e gjendjes fizike. Duhet të kemi dhe fat për gjendjen e tyre fizike dhe mënyrën si sillen në fushë.”

Afrimet: “Kam biseduar për afrimin e lojtarëve. Këtu flasim për klubin dhe interesa ekonomike të klubit. Do të shikojmë lojtarë nga jashtë, që janë në gjendje të mirë sportive. Kalimi te Kukësi ishte rastësi.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency