IPKO Superliga

Josa: S’më kënaq rezultati, do të jetë luftë e madhe

Mirel Josa nuk mund të ishte i kënaqur me barazimin e skuadrës së tij ndaj Feronikelit, edhe pse nga mënyra sesi shkoi loja barazimi 1-1 mund të konsiderohet rezultat i pranueshëm. Josa nënvizoi se skuadra e tij luajti shumë mirë, pasi ishte pa një lojtar për 30 minuta.

“Nuk jam i kënaqur me barazimin, por duke parë episodet që solli ndeshja, jam i kënaqur për mënyrën sesi skuadra vrapoi dhe luajti. Jam i kënaqur në përgjithësi me lojën, por jo me rezultatin. Ashtu siç morëm ne karton te kuq, mund të merrte edhe Feronikeli te rasti i Ergyn Ahmetit, pasi portieri ishte komplet jashtë portë. Na interesojnë standardet e gjykimit, pasi nuk janë njëlloj si në Prishtinë si në vendet tjera.

E rëndësishme është që vazhdon lufta për kampionat. Do të bëhet një luftë e madhe”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency