Gossip

Josephine Skriver, më “hot” se kurrë

Ajo është një nga engjëjt e Victoria’s Secret. Linjat e saj të lënë pa fjalë. Me një fytyrë engjëllore dhe një trup super seksi Josephine Skrivier është një nga modelet më tërheqëse në botë. Sëfundmi Josephine e cila është e apasionuar pas sportit dhe i kushton 2 orë kohë nga dita e saj fitnesit ka çmendur të gjithë fansat e saj. Modelja daneze ka treguar anën më të mirë të repertorit të saj me disa foto “hot” që ka postuar në profilin e saj në Instagram, ku duket më seksi se kurrë.

To Top