Premier League

Jovetic projekton rikthimin në Itali, e kërkon Lazio!

Stefan Jovetiç shprehu dëshirën për t’u rikthyer në Serinë A dhe Igli Tare është gati t’ia plotësojë sulmuesit malazez. Më 30 qershor, kontrata e Jovetiç me Monacon përfundon zyrtarisht dhe lojtari do të jetë i lire të nënshkruajë me ekipin që ai dëshiron dhe Lazio mund të jetë destinacioni i radhës. Në Serinë A, sulmuesi ka dhënë më të mirën me Fiorentinën e Interin dhe tani Tare synon ta afrojë në Romë duke përfituar nga fakti që agjenti i 31-vjeçarit është i njëjti me atë të trajenerit të afruar së fundmi, Maurizio Sarri.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency