Merkato

Jovic “peng” i merkatos, mund të largohet në janar!

Luka Jovic mund të konsiderohet plotësisht një lojtar jashtë planeve të Real Madrid. Zidane tashmë nuk e ka aspak në idetë e tij sulmuesin serb madje ka arritur deri në pikën që preferon të zhvendosë Sergio Ramos ose Casemiro në sulm dhe Jovic ta mbajë formalisht në stol. Me një situate të tillë është i pashmangshëm largimi i lojtarit në merkaton e dimrit por pavarësisht interesimeve të shumta, ofertat për klubin janë vetëm në formë huazimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency